تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 60متری خورشیدهشتم

اپارتمان 60متری خورشیدهشتم

2 سال پیش در پیشوا

متراژ
60
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
9٬666٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
مشاور املاک رایان البرز
دارای فایلینگ های متنوع ،شیک ،لاکچری مخصوص سخت پسندان
واحد 60متری+20متر حیاط اختصاصی در بهترین بلوک
دارای کابینت MDF/کف سرامیک
دارای مستاجر به مبلغ 100رهن کامل میباشد که ازمبلغ اصلی کسرگردیده
نزدیک به مراکز رفاهی ،مدرسه،تاکسی،درمانگاه
برای اطلاعات و توضیحات بیشتر تماس بگیرید

تمامی امور خرید،فروش،رهن ،اجاره واستعلام قیمت از واحد های خود با ما در ارتباط باشید