تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 60متری سند همکف دو خوابه خمیران

اپارتمان 60متری سند همکف دو خوابه خمیران

1 هفته پیش در خمیران زاهدان

متراژ
60
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,590,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,833,000 تومان
طبقه
همکف
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
◀️◀️کد فایل/1425▶️▶️

✅️کارشناس/سعید بدری

✔️اپارتمان 60 متری
✔️دو خواب
✔️دارای اسپیلت
✔️امتیازات مجزا
✔️راه مجزا
✔️کمد دیواری
✔️سرویس و حمام مجزا
✔️بخاری ابگرمکن
✔️قابل رهن تا 400 میلیون
✔️قابلیت دریافت وام مسکن
✔️دسترسی به همه نیازمندیها

✴️برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید