تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 65 متری امام رضا

اپارتمان 65 متری امام رضا

1 هفته پیش در حرم مطهر

متراژ
75
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,000,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
انچه توانسته ایم لطف خدا بوده است
گروه مشاورین املاک شمس
مشخصات اپارتمان :
اپارتمان 75متری
موارد بیشتر :
64متری /سند استانه /با اسانسور و پارکینگ /طبقخ دوم/15 سال ساخت /خیابان 6 متری/7.100میلیارد
✨✨✨✨✨✨✨
63متری/سنداماده/با اسانسور و پارکینگ/طبقه سوم/15 سال ساخت/حاشیه اصلی/10میلیارد
✨✨✨✨✨✨✨
70متری/سنداماده/با پارکینگ/طبقه دومبدون پارکینگ/18سال ساخت/7میلیارد
✨✨✨✨✨✨✨
توجه مهم :
تمام استعلام ها قبل از قرارداد در حضور شما از شهرداری ثبت سند دریافت میگردد
ثبت قرارداد همزمان در سامانه های خودنویس و کاتب با تیم حقوقی
لطفاً جهت اطلاعات و موارد بیشتر تماس حاصل فرمائید باتشکر

جهت موارد بیشتر تماس حاصل بفرمایید