تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 67 متری**املاک اسپرلوس**

اپارتمان 67 متری**املاک اسپرلوس**

2 هفته پیش در کلیور

متراژ
67
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,080,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,895,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
**املاک اسپرلوس**
اپارتمان 67 متری
تک خواب
فاصله تا خیابان اصلی 50 متر
خیابان پهن جلوی واحد
دسترسی راحت به افق کوروش
اسپیلت
اتاق بزرگ
**املاک اسپرلوس**