تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 74متر/طبقه اول/اسانسور/پارکینگ سندی

اپارتمان 74متر/طبقه اول/اسانسور/پارکینگ سندی

7 ساعت پیش در شهرک مریم

متراژ
74
ساخت
1391
قیمت کل
‏6,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,864,000 تومان
طبقه
1
⚜️به نام یگانه معمار هستی⚜️

⚜️دپارتمان بزرگ املاک امیر کبیر

-----------------

⚜️تمامی امورات دریافت وام و رهن واحد برعهده کارگزار ما
⚜️با قابلیت معرفی ده ها فایل مشابه

⚜️کد 1101⚜️

⚜️توضیحات:
⚜️74متر
⚜️فازیک الماس یک
⚜️قابل رهن تا 700میلیون
⚜️نقدی 6/650میلیارد
⚜️مبلغ کل :7/350میلیارد

⚜️فاصله 20دقیقه ای با دو کلانشهر تهران و کرج

⚜️بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری شما

⚜️فایلهای مشابه با شرایط شما موجود است فقط کافیست تماس بگیرید

⚜️مشاور شما: نژادی