تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 76 متری اسانسور دار دو خواب

اپارتمان 76 متری اسانسور دار دو خواب

17 ساعت پیش در سنگلج

متراژ
76
ساخت
1392
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏10,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏142,105,000 تومان
طبقه
4
یک واحد 76 متری خوش نقشه و نورگیر عالی
عکس ها برای خود واحد هست