تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 80 متری در بینالود

اپارتمان 80 متری در بینالود

1 هفته پیش در ملک آباد

متراژ
80
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏11,875,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
اپارتمان فوق در طبقه ی سوم دارای پکیج و رادیات و اب و برق و گاز وصل شده می باشد .
انباری بزرگ در همان طبقه دارد
وام و عرصه پرداخت و تسویه شده است
دستگاه تصویه اب جلو درب مجتمع میباشد
مناسب سرمایه گزاری و زندگی میباشد .
ساختمان در بلوار ابریشم پروژه ی ره اباد میباشد
مالک هستم لطفا مشتری واقعی تماس بگیرد .