تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 80متری مجیدیه

اپارتمان 80متری مجیدیه

2 هفته پیش در محله جاهدشهر

متراژ
80
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,375,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
سلام
ویرا مسکن در خدمت همشهریان عزیز با بیش از 15 سال سابقه کار در منطقه الهیه و قاسم اباد با مدیریتی مجرب
تماس با ما برابر با خرید شما
اپارتمان 80
مجیدیه 34
طبقه 4
هر طبقه 2 واحدی
کابینت ام دی اف
سرامیک
دوخواب
پارکینگ مسقف
8واحدی
غرق نور
پله های نرم
دوربین مداربسته
مناسب برای سرمایه گذاره و زندگی
وام دار
شرایط اول
پرداخت 1080 م وام + 400 م رهن +3270م

شرایط دوم 680موام انفرادی +400م رهن +3670م نقد
مشاور شما تهرانی
کلیه امورات وام را ما برای شما انجام خواهیم داد تا زمانی سند زدن کنار شما هستیم
با کارگزاری حرفه ای با کمترین زمان ممکن برای اخذ وام