تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 82 متری/با پارکینگ/سرزمین/وام تسویه

اپارتمان 82 متری/با پارکینگ/سرزمین/وام تسویه

3 روز پیش در شهرک گلها

متراژ
82
ساخت
1400
قیمت کل
‏2,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏28,048,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✳️عرض ادب و احترام ✳️
________________
✳️گروه مشاورین دریا ✳️
_______________
✔️✔️فروش واحد های کلید تحویل و پیش فروش در حال تحویل از یک میلیارد
______________
✅️سه جانبه
✅️سند
✅️دارای نامه استعلام از شرکت عمران
✅️مدارک آماده انتقال
✅️وام تسویه
_____________
✅️دسترسی به مترو 5 دقیقه
✅️دسترسی به مدرسه .بازار .درمانگاه .مرکزیت شهر
_____________
✅️نگهبانی 24 ساعت
✅️شهرکی
✅️امنیت
✅️20 واحدی
___________
✅️قابلیت رهن پذیری تا 400 میلیون
____________
✅️تهاتر با طلا .ملک در شهرجدید.ماشین .لار جهت سهولت معامله
___________
✅️برای بازدید واحد و فایل های مشابه تماس بگیرید و یا دایرکت پیام دهید.

✅️بازدید همه روزه حتی روزهای تعطیل فقط با هماهنگی دفتر.
_____________
از مشاوره تا خرید با ما در تماس باشید.
کارشناس حقوقی و ملکی شما
مهرداد همپا.