تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 82 متری فول لاکچری /سه خواب

اپارتمان 82 متری فول لاکچری /سه خواب

4 ساعت پیش در فاز 6

متراژ
82
ساخت
1401
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,520,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏42,926,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
یا رزاق

️مشاور امور ملکی :آقای عباسی ️

️مسکن بزرگ درگاهی ️
⬛▪️⬛▪️⬛▪️⬛▪️⬛▪️⬛▪️⬛▪️⬛▪️⬛

✅️82متر سالن پرده خور (غرق در نور )
✅️سه خواب تخت خور
✅️طبقه پنجم
✅️4 واحدی
✅️پارکینگ دار
✅️آسانسور
✅️فول امکانات
✅️واحد فول تجهیز شده می باشد بدون هیچ هزینه
⭕️کد فایل 213
عباسی هستم مشاور امور ملکی شما با سابقه درخشان