تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 82متری

اپارتمان 82متری

2 روز پیش در محله چهارچشمه

متراژ
82
ساخت
1399
قیمت کل
‏7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,804,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️آپارتمان 82 متری 2خواب در سرفرازان مشرف به امکانات رفاهی
ساختمان مجموعه فوق العاده ارام
طبقه 2 آماده سکونت با موقعیت غرق در نور مستقیم آفتاب ☀️
✅ امکانات و مشخصات:
✅ تراس
✅ 2 خواب
✅ سرامیک
✅سرویس فرنگی
✅ پارکینگ و پارکینگ مهمان
✅ کابینت ام دی اف
✅ 2 انباری
✅ دو اسانسور نفربر
✅ نگهبانی 24ساعته
✅ پذیرایی با نقشه عالی
✅ ویو رو به شهر
✅ مناسب زوج و خانواده 3 نفر
✅ انشعابات کاملاً مجزا (آب، برق، گاز، تلفن)
✅ دسترسی عالی به مراکز خرید و امکانات شهری
✅ محیط آرام و مناسب خانواده
✅ موقعیت و دسترسی ها:
* موقعیت مکانی بی نظیر و دسترسی عالی
شرایط ویژه:
* املاک پلاس - ثانی
☎️ جهت هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات بیشتر لطفاً از طریق چت دیوار و تماس اقدام فرمایید.