ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
اپارتمان 83متری تاپ لوکیشن
اپارتمان 83متری تاپ لوکیشن
3 ساعت پیش در فومن
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
83
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
43,975,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
❤️️ بنــام خــالق زیبایی ها
✨ آژانس املاک سناتــور
✨ با️ 2 مشــاور فعــال
✨ حمیدی نیا و حاتم پور
✴️ ️مساحت مفید با پارکینگ : 83متر
◀ ادرس دفتر املاک سناتـور
↩️️ فومن"خ انتظام"100متر بعد از کفش ملی
✴️✴️✴️اسحاق حمیدی نیا✴️✴️✴️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت