تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 85 متری نزدیک به تحویل

اپارتمان 85 متری نزدیک به تحویل

1 روز پیش در بندر گز

متراژ
85
ساخت
1405
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,160,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏48,941,000 تومان
طبقه
1
طبقه 1
4طبقه 8واحدی
متراژ 85
نما سنگ
سالن پذیرایی نورگیر خوش نقشه
-قابل چیدمان دو خواب، مستر
انباری بزرگ در پشت بام
اسانسور پارکینک بالکن
کف سرامیک پارکت طرح چوب
وام مسکن 4 درصد 400 میلیونی
لوکیشین (16 متری جدید) بسیار عالی دسترسی به مراکز خرید بهترین پیشنهاد برای سرمایه گذاری
تخفیف پایی معامله