تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 85متری ابتدای جهان ارا

اپارتمان 85متری ابتدای جهان ارا

1 روز پیش در 30 متری صنعت کاران

متراژ
85
ساخت
1405
قیمت کل
‏53,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏623,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
بیست روز دیگه آماده میشه خرده کاریهاش مونده وتمیزکاری نقشه بسیار عالی بدون یک سانت پرتی طبقه اول
ده درصد بابت سند کسر میگردد