تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان.86متری. شهرک سیمرغ.

اپارتمان.86متری. شهرک سیمرغ.

2 روز پیش در برخوار

متراژ
86
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,418,000 تومان
طبقه
2
⚜️املاک سی ملک
✏️مشخصات اپارتمان✏️
✅86متری
✅مجتمع 5 واحدی
✅2 خواب
✅پارکینگ مسقف و انباری بزرگ

✅قابلیت رهن واحد به مبلغ 400.000.000
✅قابلیت گرفتن وام تاسقف 880.000.000

مشاور شما در امور ملکی:مرادیان ✏️
---------------------------------------