تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 87متری در اقبال لاهوری

اپارتمان 87متری در اقبال لاهوری

2 هفته پیش در اقبال لاهوری

متراژ
87
ساخت
1395
قیمت کل
‏4,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,574,000 تومان
طبقه
2
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
همکار محترم تماس نگیرد... قیمت قابل مذاکره... عکسا مال خود واحد می باشد... ملک فوق شمالی غرق در نور... در اقبال لاهوری... مستاجر 350با پانصد تومان نشسته دوماه دیگه تخلیه می کنه... الان راحت 700تومان رهنش می برن.. . کنار پارک... خونه از لحاظ تمیزی خیلی تمیزه نگه داشته شده... ملک خودرا به ما بسپارید...
شاهین شهر شهریه که هر گوشه ش پر از فرصت های طلایی املاکه. از آپارتمان های نوساز گرفته تا ویلاهای لوکس، اینجا همیشه چیزی برای سلیقه های مختلف پیدا میشه. اگه دنبال خرید یا فروش ملک هستی، من می تونم همراه مطمئن تو باشم.

#خرید_ملک_شاهین_شهر #املاک_شاهین_شهر #شاهینشهریها