تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 90 متری/دو خواب/ نو ساز /شهرک جعفریه

اپارتمان 90 متری/دو خواب/ نو ساز /شهرک جعفریه

2 هفته پیش در ملارد

متراژ
90
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,380,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,444,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
املاک ارم

‼️مشاور مورد اعتماد شما (آقای راد)‼️

✅️واحد بسیار خوش نقشه و قابل چیدمان میباشد

✔️دارای 7 متر بالکن رو ب نما
✔️لوله کشی شده جهت پکیچ (جای بخاری هم دارد)
✔️8 متر بهر زمین ؛ که دلیل بر خوش نقشه بودن هستش

✅️لوکیشن خوب با دسترسی عالی
✅️سازه خوب با نمای سنگ درجه یک

✅️واحد فوق بصورت خام تحویل داده میشود
✅️(بدون پکیچ و رادیات ، کابینت ،شیرالات)

☎️جهت بازدید و مشاوره تماس بگیرید
************************************************
⚜️املاک ارم ⚜️