تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 93متر/2خواب /حصارک /سیمون بولیوار

اپارتمان 93متر/2خواب /حصارک /سیمون بولیوار

2 روز پیش در حصارک

متراژ
93
ساخت
1401
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏139,677,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
سلام و درود خدمت تمامی عزیزان

لطفا دقیق بخوانید و تماس بگیرید
مزاحم وقت همدیگه نشیم
توضیحات کامل

واحد 93متر
2خواب استاندارد
1خواب مستر
1خواب کمد دیواری سرتاسری

ارادتمند شما عزیزان :ساران هستم.
مشاوره و کارشناسی واحد شما به صورت رایگان انجام میشود.
_____________
املاک تاج
_____________
پاسخگویی از 9صبح الی 12 شب در صورت عدم پاسخگویی پیام بگذارید در اسرع وقت تماس گرفته میشود.