تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 99 متری خام/فاز 8 پردیس/سر نبش

اپارتمان 99 متری خام/فاز 8 پردیس/سر نبش

1 هفته پیش در فاز 8

متراژ
99
ساخت
1400
قیمت کل
‏6,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,636,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خدا

بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری و سکونت
دارای همه نوع واحد با درنظر گرفتن بودجه و سلیقه شما
______________________________________________

✔️فاز 8 پردیس
✔️طبقه 5
✔️99 متری
✔️ضامن کلید
✔️نور گیر عالی
✔️بلوک سر نبش
✔️به سلیقه خود فول کنید
____________________
از 0 تا 100 قرارداد همراهتون هستیم
استعلام به روز از:شرکت عمران،بانک مسکن،دفتر اسناد رسمی در حضور شما
________________________________________

املاک پایتخت

______________________

مشاور امور ملکی شما:هاشمی
ساعات تماس:9_22
ساعات بازدید:10_21