تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان آرمان شهر

اپارتمان آرمان شهر

2 هفته پیش در زاهدان

متراژ
103
ساخت
1404
قیمت کل
‏2,730,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,504,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
مشاوردپارتمان ملکی منطقه

مشاور  درخدمت تمام خریداران .فروشندگان عزیزمیباشد 

تهاتر ملکی  پیش  فروش شرایط ویژه بتن باواحد خام تهاتر میشود بصورت نقدی بتن داریم
✳️آپارتمان 103متری
✳️طبقه 3
✳️ مرکز سریعترین خرید وفروش