تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان اسایش 55متری

اپارتمان اسایش 55متری

1 هفته پیش در گرگان

متراژ
55
ساخت
1391
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏2,220,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,363,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
55متری
3طبقه 12 واحد
پارکینگ انباری
بدون اسانسور

مشاور :کاغذلو
املاک اشیانه

☎️ شمارمو سیو کن خونه دارت کنم ☎️