ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
اپارتمان تک خواب مرکز شهر
1 هفته پیش در فاز 2
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
51,666,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا
آپارتمان تک خواب / چهار واحدی
مرکز شهر/ سازه بتن
خوش نقشه و دلباز
تک خواب✅
60 متر✅
فول امکانات✅
طبقات✅
محوطه دنج و ارام
«دسترسی دو دقیقه ای به امکانات رفاهی از جمله فروشگاه های زنجیرهای،تره بار،پایانه تاکسی رانی و اتوبوس رانی»
«دسترسی دو دقیقه ای به امکانات تفریحی نظیر استخر،پارک،باشگاه و شهر بازی کودکان»
دسترسی پنج دقیقه ای به امکانات تجاری مانند سیتی سنتر و پرند مال»
جهت بازدید و اطلاعات از دیگر فایل ها تماس بگیرید
✅فعالیت تخصصی از فاز 0 تا فاز 6✅
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت