تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان تک واحدی

اپارتمان تک واحدی

11 ماه پیش در قم

متراژ
113
ساخت
1398
قیمت کل
5٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬079٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
به نام خالق هستی بخش
__________ فروش اپارتمان ___________

⬅️ با کمال احترام و افتخار در خدمت خریداران عزیز هستیم ➡️

⬅️ متراژ 113 متر
⬅️ 2 خواب
⬅️ طبقه 1 از 3
⬅️ شمالی
⬅️ 7/5 بر
⬅️ سند 6 دانگ تک برگ
⬅️ فول امکانات
⬅️ خوش نقشه
⬅️ پر نور
⬅️ محدوده : بلوار جمهوری -- وطن دوست
__________________________________
⬇️ دیگر موارد موجود ⬇️
102 متری / تک واحدی / طبقات 2 و 1 / جنوبی / کلید نخورده / 2 خواب
00000000000000000000000000000000000000000
117 متری / تک واحدی / طبقات 2 و 1 / هم 2 و هم 3 خواب / هر طبقه 2 مستر / مطبخ / جنوبی / کلید نخورده
محدوده وطن دوست و سعادتی

ادرس دفتر : بلوار وطن دوست -- نبش فرعی 7
املاک نوین