ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
اپارتمان حیات دار کلید اول فول کریم خان
1 روز پیش در خرم آباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
145
ساخت
1404
قیمت کل
9,715,000,000 تومان
قیمت هر متر
67,000,000 تومان
طبقه
1
بنام خداوند منان
215 متر 145 متر ساخت اپارتمان
✅ طبقه اول فول امکانات
✅ 1404 دو واحدی کلید اول
✅ لوکیشن طلایی موقعیت عالی
✅ خوش ساخت و خوش نقشه
سازنده معتبر و خوش نام
350 میلیون وام دارد.
100 بابت کلید کسر میشود.
با یه تماس ملک طبق سلیقه شما تحویل شما
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت