تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان خام.جهان آرا

اپارتمان خام.جهان آرا

3 روز پیش در شهرک جهان آرا

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,375,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
160 متری نوساز کلید نخورده.
ساختمان 12 واحدی.
دو نبش بر اصلی خیابان جهان آرا زنبق 6
ساخته شده با بهترین متریال .
3 خواب دارای مستر.
دارای رخت شورخانه مجزا.
بالکن بزرگ مطبخ دار
مالک خودم هستم
500 ملیون برای تنظیم سند