تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان سنددار بلوار رسالت خیابان جام جم

اپارتمان سنددار بلوار رسالت خیابان جام جم

4 ساعت پیش در کوی جام جم

متراژ
61
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,180,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏52,131,000 تومان
طبقه
4
اپارتمان 61متری طبقه 4 سنددار 2خوابه بازسازی بدون خرج سقف شیروانی دروبین مداربسته توالت فرنگی محله آرام همسایه های متشخص