تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان شیک پشت دادگستری مدرس

اپارتمان شیک پشت دادگستری مدرس

16 ساعت پیش در یزد

متراژ
93
ساخت
1398
قیمت کل
‏4,920,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏52,903,000 تومان
طبقه
2
با سلام خدمت همشهریان عزیز
اپارتمان با مشخصات زیر به فروش می رسد
اپارتمان فروشی

اطلاعات فایل :

✔️93 متر فضای مفید
قیمت مقطوع
اپارتمان بسیار خوش نقشه و شیک می باشد ارزش یکبار بازدید رو داره
اعتماد شما سرمایه ی ماست
مشاور امین شما محمودابادی