تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان صفر کلید نخورده 290 متر ولیعصر جنوبی

اپارتمان صفر کلید نخورده 290 متر ولیعصر جنوبی

1 هفته پیش در تبریز

متراژ
290
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏43,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
هو الرزاق

⚜️ املاک پارلمان⚜️

توضیحات

✅ 290 متر
✅ سه خوابه
✅ طبقه 1و4از6
✅ محله اعیان نشین
✅ زیر قیمت منطقه فرصتی عالی برای سرمایه گذاری
✅ ولیعصرجنوبی 22 متری دانش

⬅️ رهن و اجاره/ خرید و فروش/ تهاتر/ مشارکت
⬅️ تمامی امورات ملکی خود را با یک تماس به ما بسپارید

مشاور ملکی: مهندس سلطانی