تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان طبقه سوم 140 متر فول امکانات ( غدیرشهر)

اپارتمان طبقه سوم 140 متر فول امکانات ( غدیرشهر)

1 سال پیش در زاهدان

متراژ
140
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
793٬000 تومان
طبقه
3
⤵️ دپارتمان و مشاور املاک کامران ↘️
❌با مدیریت اقای کامران حمیدی ❌

ادرس املاک=غدیرشهر حاشیه بلوار ولایت جنب مجتمع مسکونی شهید معمار ↘️
ساعت مراجعه حضوری =4بعدظهر الی 8شب
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
↩️توضیحات

⏮️اپارتمان طبقه سوم در منطقه ی غدیرشهر با مشخصات ذیل بفروش میرسد

⏮️متراژ واحد = 140 متر
⏮️دونبش خیابان ده متری و فضای سبز
⏮️دوخواب = هردوخواب نورگیر
⏮️پارکینگ دارد
⏮️انباری دارد
⏮️چاله اسانسور دارد اما آسانسورخریداری نشده
⏮️تراس دارد
⏮️کابینت شیرالات. هود. گازصفحه ی و...... دارد
⏮️سرویس بهداشتی حمام مجزا ازهم
⏮️اب برق گاز وصل
⏮️اطلاعات بیشتر مراجعه حضوری به دفتر املاک کامران

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

با املاک کامران کامروایی را به معنای واقعی تجربه خواهید کرد ..با مدیریت کامران حمیدی و کارگروه متخصصان مسکن در غرب زاهدان️‍️