تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان متراژ 97متر (گلشهر)

اپارتمان متراژ 97متر (گلشهر)

4 روز پیش در کرج نو

متراژ
97
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,752,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅واحد اپارتمان متراژ 97متر
✅بهترین ها بهترین ها را انتخاب می کنن