تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان مسکونی سند اماده 143متری

اپارتمان مسکونی سند اماده 143متری

2 روز پیش در الهیه

متراژ
143
ساخت
1392
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,321,000 تومان
طبقه
4
سلام و دروود :
اپارتمان مسکونی 131 متر با 35 متر تراس
طبقه 4
تک واحدی
خوش نقشه و خوش نور
سند اماده
معاوضه با واحد کوچک تر از مبلغ 5 تا 8 میلیارد
لوکیشن اوایل امیریه