تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان مهراباد جنوبی

اپارتمان مهراباد جنوبی

2 هفته پیش در شمشیری

متراژ
110
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
‏14,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,454,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
2
سلام لطفا توضیحات کامل بخونید
فروش اپارتمان 110 متر
واحد طبقه اول. پذیرایی و خواب ها غرق نور افتاب گیر
دسترسی محلی عالی
طبقه اول و دوم 3 واحدی
کلا 13 واحد
مستاجر تا مهر ماه. 405. قراداد داره 1150 رهن کامل
بهترین پارکینگ
عکس برای خود واحد
متری 130 اعلام
متری 125 با 30 درصد شرایط 3 ماهه امضا
متری 120. نقدی امضا
برای سند هم هر چی عرف بازار تا محضر قید میشه
عزیزان بنده فروشنده واقعی هستم لطفا توضیحات کامل بخونید
در صورت خریدار واقعی فقط تماس پاسخگو هستم