تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان نوساز فول نصبیجات

اپارتمان نوساز فول نصبیجات

1 روز پیش در آمل

متراژ
121
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,719,000 تومان
پکیج
121متری طبقه دوم بدون اسانسور
دوخواب یک خواب مستر
هردو خواب کمد دیواری
کابینت ترک و بهترین طراحی
درب ضدسرقت . جاکفشی نصب شده
تراس دلباز با ویو عالی و چادر مخصوص تراس
درصورت توافق کولر و پرده ها واگذار میگردد
واحد اماده سکونت بدون یک ریال هزینه

******املاک و مستقلات شمال زیبا******
مشاور و همراه شما : اسفندیار