تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان واحدی سند تک برگ

اپارتمان واحدی سند تک برگ

9 ساعت پیش در انسجام

متراژ
88
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,750,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
بدون آسناسور
متراژ 88 متر
کلا سه طبقه دو واحدی
داری پارکینگ و انباری
دو خواب 12 متری هر خواب داری کمد دیواری
سند تک برگ شش دانگ عرصه و اعیان