تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان یک خوابه 53 متری سنددار.پارکینگ.اسانسور

اپارتمان یک خوابه 53 متری سنددار.پارکینگ.اسانسور

2 روز پیش در خیرآباد

متراژ
53
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
‏1,855,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
پارکینگ مسقف دارد . اساسانسور دارد. سند تک برگی ازاد. مجتمع 4طبقه . اپارتمان در طبقه4 میباشد 200میلیون رهن کامل که ازمبلغ کل کم میشه .تا برج 7 رهن زودترهم میتونه تخلیه کنه مجتمع نزدیک خیابان اصلی میباشد. خودم صاحب ملک هستم