تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان110مترپارکینگ اختصاصی*فوری*مسلم جنوبی(فضه)

اپارتمان110مترپارکینگ اختصاصی*فوری*مسلم جنوبی(فضه)

1 روز پیش در فاطمیه

متراژ
110
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,520,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,090,000 تومان
طبقه
1
وَاللَّهُ یَرْزُقُ مَنْ یَشَاءُ بِغَیْرِ حِسَابٍ

بین مسلم شمالی16/18(دفتر معاملات شبانی)

✔️دفتر معاملات شبانی✔️

110متر
طبقه1+(اول روی همکف)
پارکینگ اختصاصی
طبقه 2+ موجود میباشد
نور گیر عالی
موقعیت (حاشیه کوچه6 متری)
بن بست
قابلیت رهن تا 600میلیون

برای مشاهده فایل های دیگر به پنل املاک مراجعه کنید

خرید،فروش،رهن و اجاره،مشارکت در ساخت

ادرس:گاز-بین مسلم شمالی16/18(دفتر معاملات شبانی)

✔️همراه شما هستیم برای خریدی مطمئن در منطقه✔️