تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان132متر /دونبش /سند آماده/فول

اپارتمان132متر /دونبش /سند آماده/فول

3 ساعت پیش در فرهنگیان (مشهد)

متراژ
132
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
‏11,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,878,000 تومان
طبقه
4
با سلام و عرض ادب

فوری
سند آماده
وتخفیف

132 متر
3 خواب نور
طبقه 4 از 4
بدون یک ریال خرج
3 واحدی
ملک دونبش کامل نور

قیمت منصفانه

فقط تماس

املاک پیمان نبش حسابی شمالی 25

مشاور جوانمرد