تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان40متری/خوش نقشه/مناسب سرمایه گذاری

اپارتمان40متری/خوش نقشه/مناسب سرمایه گذاری

21 ساعت پیش در سلامت

متراژ
40
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
بهترین گزینه جهت سرمایه گذاری در ملک

باشرایط پرداخت عالی
1280م وام شما بدون دوندگی
450م رهن ازما تضمینی
2120م پرداختی شما
قیمت کل با احتساب رهن3850م

40متر خوش نقشه بدون 1سانت پرتی
بهترین لوکیشن منطقه11 نواب خ اسکندری
واقع در محله ای امن وارام گذر8متری
دسترسی اسان به مترو و بی ار تی
سالن مربع باقابلیت چیدمان عالی
اشپزخانه فولmdf،هودوگازرومیزی
1خواب بزرگ و مسترتخت خور
کمد دیواری بزرگ و جادار

مطمئن خرید کنید،سندتک برگ کدرهگیری

مشاور شما:سپهری