تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان81متر اسلامشهر توحید

اپارتمان81متر اسلامشهر توحید

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
81
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬520٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬111٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
♦️مشاورین مسکن توحید♦️
فروش آپارتمان 81متری
دوخوابه
پارکینگ ٫انباری
2واحدی
سرمایش کولر آبی٫گرمایش ابگرمکن
فول مشاهدات درجه 1
کف سرامیک لوکیشن عالی
سالن پرده خور
اسانسور ندارد
ملک رو به کوچه خوش نقشه غرق نور
دسترسی عالی بهترین نقطه
تخفیف پای قرارد
✨همه خانه میفروشند ما آینده✨
آدرس:اسلامشهر.انتهای 20متری امام خمینی
شهرک توحید.خیابان بهشتی.نبش کوچه عبادی.جامع ترین و بزرگ ترین مشاور منطقه با بیش از 16سال سابقه درخشان در امور ملکی
با مدیریت حامدیوسف نژاد
#آپارتمان #اسلامشهر#باغ#مشاورین املاک#خانه #ملک #ویلالاکچری #خانه_شیک #اکازیون نیوز#اسلامشهریها #شهرک توحید#مشاورین_املاک ا#اسلامشهر #فروش 75متری#خرید آپارتمان#خریداپارتمان