تائید
فروش مسکونیآپارتماناکازیون+ زیر 25 میلیارد+ شهرک نفت ( اقدسیه )

اکازیون+ زیر 25 میلیارد+ شهرک نفت ( اقدسیه )

1 هفته پیش در اقدسیه

متراژ
110
ساخت
1392
قیمت کل
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏218,181,000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
+++++ خرید اکازیون منطقه ،110 متر ،در برج ++++++
++++ سند تک برگ ،اماده ی انتقال ++++
+++ باز سازی شده ،غرق در نور +++
+++ ویو ابدی ،بدون مشرف +++
+++ طبقه ی هفتم برج 10 طبقه +++
+++ محیط دنج و آرام ،بدون وابستگی به نهاد +++ محوطه ی مشجر و فضای سبز +++
+++ لابی شیک با لابی من 24 ساعته +++
+++تیم خدمات و سرایداری مقیم +++
+++امنیت فوق العاده بالا ،با تیم مدیریت قوی+++
+++ 3 طبقه پارکینگ +++
+++ فضای پارک فراوان در محوطه برای میهمان +++
+++ سه لاین آسانسور ،با حمل بار مجزا +++

# 110 متر، دو خواب ، غرق در نور
# پلان تفکیکی
#برج 10 طبقه ی،هشت واحدی
# تا برج 5 مستاجر ،مبلغ ودیعه 1/600
# قابلیت رهن تا 2/600

###فایل کاملا شخصی ،همکاران محترم لطفاً تماس نگیرند ###
مشاور شما: رزیتا وفادار