تائید
فروش مسکونیآپارتمان*اکو*130متر سه خواب شاهد

*اکو*130متر سه خواب شاهد

3 روز پیش در گرمدره

متراژ
130
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏12,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
9
باسلام ودرود
کارشناس و مشاورشما در گرمدره وشمال کشور:
✔️مهندس حسینیان
________________________________
️✅️واحد واقع در اراضی شاهد میباشد
️✅️متراژ کل 130متر مربع میباشد
✅️جهت اپارتمان جنوبی
️✅️بهترین لوکیشن منطقه
️✅️متریال درجه یک
️✅️تجهیز شده کامل
✅️قابلیت رهن تا 1.4میلیارد تومان
✅️پارکینگ انباری و اسانسور
✅️سند مالکیت تک برگ
✔️جهت اطلاعات بیشتر و راهنمایی خرید با کمال میل در خدمت شما هستم
_____________________________
⚜️دپارتمان املاک آکو ⚜️
✔️فایلهای فروشتان را اگر تمایل دارید در اختیار ما قرار دهید در کمترین زمان انجام خواهیم داد.
_____________________________