تائید
فروش مسکونیخانه و ویلااین موقعیت تکرار نمی شه*900متر باغ ویلا*سندتک برگ

این موقعیت تکرار نمی شه*900متر باغ ویلا*سندتک برگ

1 هفته پیش در کردامیر

متراژ
60
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
900
قیمت کل
‏16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,777,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
قبل از اینکه از کنارش رد شی، یه لحظه تصور کن…
یه باغ دنج، هوای تمیز، آرامشی که این روزا کمیابه

900متر ویلا زیر قیمت
200متر محوطه ساخت بنا
60متر بنا تک خواب
استخر الاچیق
درختان میوه
اب برق گاز
سهمیه آبیاری
مجموعه کلا 3تا ویلا
سند تک برگ
عرصه و اعیان و ..

✨املاک اندیشه سازان با بیشترین فایل
خرید باغ ، ویلا و زمین آپارتمان در اندیشه و
شهریار و ملارد خدمتگذار شما مشتریان
گرامی میباشد ⭐️

ما شما را تا خریدی مطمعن یاری میکنیم
اعتبار ما اعتماد شماس ❤️❤️❤️