تائید
فروش مسکونیآپارتمانبا کیفیت ترین واحد کلید نخورده چسبیده به خط سرویس

با کیفیت ترین واحد کلید نخورده چسبیده به خط سرویس

5 روز پیش در بندر کنگان

متراژ
124
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,596,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
✅از معدود واحد کنگان که از متریال فوق العاده و متفاوت کار شده

: انتخاب طبقه با پیشنهاد مشتری
: 124 متر با نقشه ای متفاوت و سالن مربعی
: 2 خواب 12 متری با فضای اختصاصی برای کمد دیواری
: سرویس ها مجزا با شیرالات تو کار و سرویس وال هنگ
: پارکینگ اختصاصی و آسانسور
: مشاعات تماما سنگ
: سند تک برگ و اماده انتقال
: صبر وام و صبر رهن

» این واحد از اون واحد هاست که توی نگاه اول تایید میشود، پس تا از دست نرفته، شما اولین خریدار این واحد باشید

✅فروش فقط تا 48 ساعت آینده! همین الان برای هماهنگی بازدید با من تماس بگیرید