باغ 2100متر لوکیشن تاپ درختان ثمری ساختمان و استخر
2 هفته پیش در ویلاشهر کیمیا
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
2100
قیمت کل
27,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
12,857,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
❇️2100 متری لوکیشن تاپ با دختان ثمری
املاک ارجمند
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.