تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریباغ 2200متر کمربندی منطقه ویلایی قیزفخری

باغ 2200متر کمربندی منطقه ویلایی قیزفخری

7 ساعت پیش در تبریز

متراژ زمین
2200
سال
1395
قیمت کل
‏1,320,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏600,000 تومان
سند اداری
دارد
فروش فوری یک قطعه باغ واقع دراهر بالا تر از کمربندی منطقه ویلایی قیزفخری

متراژ 2200مترمربع امکان اضافه کردن متراژ هست
درختان 10ساله جوان بارده

پایاب سدستارخان اهر بصورت دستی که به حد کافی آب میدن
زمین باغ صاف
منطقه ویلایی همسایگان بافرهنگ
امنیت منطقه عالی

مالک اصلی هستم باغ بزرگ است نمی تونم برسم نصفشو می فروشم

قیمت متری 600هزار تومان

کسی متراژ بیشتر هم خواست میدم