تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریباغ 480متر امامزاده علی اکبر شهرضا

باغ 480متر امامزاده علی اکبر شهرضا

1 هفته پیش در شهرضا

متراژ
480
ساخت
قبل از 1370
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏625,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,302,000 تومان
فروش باغ اناری در پایتخت انار واقع در روستای امامزاده علی اکبر شهرضا صحرای شاسد علی دارای 5دقیقه اب شیرین مالکیت و 10دقیقه اجاره ایی چهاردیواری بادرختان انار قدیمی
معاوضه با سواری زانتیا ،206