تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاباغ 4دیواری سند تک برگ 410متری دهشاد شهریار

باغ 4دیواری سند تک برگ 410متری دهشاد شهریار

1 هفته پیش در دهشاد بالا

متراژ
1
ساخت
1399
متراژ زمین
410
قیمت کل
‏3,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏7,439,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
»»»»»»»»سلام «««««««
»»»»»فروش باغ 4دیواری
»»»»»سند دار تک برگ
*****داخل شهرک
*****نگهبانی 24ساعت
****تا جلوی درب شهرک آسفالت
****کل شهرک دیوار گلی نامه جهاد
*********شهرداری جهاد تسفیه **********
****جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید