تائید

باغ 643 متری در ینگی کند

4 ساعت پیش در خسروشاه

اتاق
1
متراژ زمین
643
سال
1400
قیمت کل
‏1,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,566,000 تومان
نوع فایل :
فروش زمین صنعتی
متراژ : 643
نوع سند : قولنامه ای
امتیازات : سرملک
کارشناس مربوطه : حامد خدائی
مرکز جامع تخصصی املاک ساردور
با افتخار در تمام امور ملکی و ساختمانی همراه شما هستیم