تائید

باغ انگور شانی

1 هفته پیش در رباط کریم

متراژ
500
ساخت
1398
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏2,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,500,000 تومان
باغ انگور شانی به متراژ 500متر بر خیابان اصلی، در رباط کریم روستای حصار مهتر، واقع در یه مجموعه شهرکی، 22 قطعه ای دارای نگهبانی، چهار دیواری شده ارتفاع دیوار 2،50 سانت درب ماشین رو، و پی ریزی و صفحه گذاری برای یه ویلا 80 متری نصب و آماده ساخت، مناسب سرمایه گذاری، بصورت قولنامه ای،به فروش میرسه البته با ارائه قولنامه مالک اصلی زمین و فروشنده، چون نیاز مالی دارم میفروشم. با آپارتمان یا خودرو هم معاوضه میکنم. تخفیف کوچیک پای معامله به خریدار داده میشه.