تائید

باغ بهر جاده

15 ساعت پیش در قزوین

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏1,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,428,000 تومان
باغ بهر جاده
متراژ 700 متر
دارای درخت میوه گیلاس،گلابی،شاه توت،گردو،بادام،فندق
استخر آب مشترکه هر 12روز نوبت آبیاری یک استخر پره
معاوضه با ماشین هم قیمت باغ هم دارم
روستاها اکثرا باغ قولنامه ای بفروش میره با مهر ،امضای دهیار،شورای محل قولنامه هم داخل املاک نوشته میشه
آدرس 12کیلومتری استان قزوین واقع در روستای گرکین
به مشتری واقعی تخفیف خوبی داده میشود تخفیف جزئی هم نیس فقط ،بدلیل نیاز مالی باغ میفروشم
لطفا مشتری واقعی هستی تماس بگیر الکی وقت هم نگیریم ممنون